info@niezastapieni.org

Listopad Niezastąpionych

W listopadzie mogliście nas zobaczyć na kanale TeoBankologii – na którym gościliśmy na zaproszenie ks. Teodora Sawielewicz. Cała społeczność kanału ks. Teodora bardzo miło nas przyjęła. Otrzymaliśmy mnóstwo miłych słów.

Zgłosiły się do nas również rodziny i single, które chcą zostać  rodzinami zastępczymi.

Nasi eksperci na Q&A opowiedzieli czym jest rodzicielstwo zastępcze, jak zostać rodziną zastępczą. Odpowiedzieli też na zadane przez uczestników pytania.

Do społeczności “Niezastąpionych” w listopadzie dołączyli nowi rodzice zastępczy którzy przyjęli do swojej rodziny dwóch chłopców. Otrzymali Oni również wsparcie w ramach programu „Na Wejście” dzięki któremu mogli urządzić im pokój aby czuli się w nim dobrze.  

To dzięki Waszym wpłatom ( tym większym i tym mniejszym) i wsparciu naszych sponsorów Fundacji Służąc Życiu i Fundacji Nasze Dzieci Kornice, możemy pomagać rodzinom zastępczym i dzieciom które się w nich znajdują. Rodziny które przyjmują dzieci do siebie mogą otrzymać pomoc finansową, a dzieci mogą rozwijać swoje pasje na zajęciach dodatkowych.

 

To dla takich momentów, kiedy nowe osoby zgłaszają się i pytają jak zostawać rodziną zastępczą- przyjąć dzieci. Dla wiadomości, że kolejna rodzina przyjęła dzieci do siebie.

To właśnie dzięki takim momentom

– WIEMY, ŻE TO CO ROBIMY MA SENS ! –