info@niezastapieni.org

Niezastąpiona drużyna

Niezastąpiona drużyna

Niezastąpiona drużyna

Niezastąpiona drużyna powstała ze wspólnych działań Fundacji “Edukacja z wartościami” i Apostolskiego Ruchu Wiary. Te dwie organizacje codziennie pracują nad tym, aby tworzyć dla ludzi bardziej wartościowy świat. Pokazują jak nieść ludziom pomoc i prowadzić do realnej zmiany ich życia. 

Monika Szumiło

Działacz społeczny i koordynator projektów społecznych Fundacji "Edukacja z Wartościami". Jej supermocą jest umiejętne łączenie potrzeb z odpowiedziami na te potrzeby.

Jacek Weigl

Prezes Fundacji Edukacja z Wartościami, pomysłodawca projektów. Prywatnie mąż i tata szóstki dzieci, działacz społeczny, lider charyzmatyczny i mówca.

Ewa Bańkowska

Odpowiedzialna za działania w Apostolskim Ruchu Wiary. Pracując wokół działań na rzecz ludzi wierzy, że wspólnie jesteśmy zdolni odmienić los tych, którzy najbardziej tego potrzebują.

Monika Szymaszek

W projektach łączy swoją pasję pracy z ludźmi z PR i marketingiem, którym się zajmuje. Chciałaby poprzez swoją pracę docierać do ludzi z dobrą nowiną na temat życia.

Sara Kukier

Zajmuje się projektowaniem graficznym i social mediami. Tworzy materiały, który pozwalają wam zajrzeć do świata Niezastąpionych i poznać nas bliżej.