info@niezastapieni.org

Kolejny miesiąc “Niezastąpionych”.

Przez ostatni miesiąc pomimo tego, że za oknem słońce i piękna pogoda my cały czas pracujemy i wspieramy wszystkie osoby zgłaszające się do nas. Odpowiadamy na Wasze wiadomości przesyłane zarówno na naszą skrzynkę info@niezastąpieni.org jak również na wiadomości na naszym Facebook-owym  messengerze. Wspieramy Was również rozmową na Zoomie i WhatsAppie .

Dla osób które myślą nad podjęciem decyzji o zostaniu rodziną zastępczą na naszym Facebooku przygotowaliśmy na lipiec i sierpień cykl postów :
„Jak przygotować się do procesu stawania się rodziną zastępczą? “

W którym przedstawiamy Wam ważne tematy, które warto samemu przemyśleć,  jakie omówić z mężem / żoną i członkami rodziny.

Mieliśmy też okazję gościć w programie #Dobre Historie, w którym widzowie mogli dowiedzieć się o naszej inicjatywie a  jedna z Niezastąpionych Rodzin Zastępczych opowiedziała o rodzicielstwie zastępczym i swoich doświadczeniach.

Ostatni miesiąc nasi eksperci z którymi współpracujemy z Koalicji na rzecz Rodzinnej Opieki Zastępczej poświęcili na poszerzenie swojej wiedzy aby móc jak najlepiej pomagać rodzinom zastępczym z problemami na które napotykają przyjmując dzieci do swoich domów.  To Oni również poprowadzą szkolenie dla kandydatów na rodziców zastępczych które planujemy przeprowadzić w październiku i listopadzie.

“ Niezastąpieni ‘ też  czasem muszą odpocząć w związku z tym w dniach 2- 6 sierpnia udajemy się na urlop.

Wszystkim osobom przebywającym lub planującym wakacje życzymy udanego wypoczynku !